Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

EET - Vladimír Dlouhý jen dokazuje pokračující snahu skupiny bývalých komunistů v ovládnutí České republiky

16. 07. 2015 10:55:49
Vladimír Dlouhý je dalším v řadě z "party" bývalých komunistů vzešlých především z Prognostického ústavu a prominentů bývalých PZO, kteří po roce 1989 fakticky převzali politickou a hospodářskou moc v České republice.

Jestliže se nyní nepodaří ukázat maximálnímu počtu občanů naší země, že po roce 1989 došlo ke spolčení několika desítek osob, kteří se velice rychle zorientovali a obsazením všech tehdy vznikajících stran (Klaus-ODS, Zeman-ČSSD, Dlouhý-ODA), schválením si dohody o spolupráci (Opoziční smlouvy) a neřízenou privatizací si nejprve rozdělili největší podniky v zemi, a kteří pokračují ve snaze likvidovat pro ně nepohodlné (protože zatím jimi neovládnuté) střední, drobné a malé podnikatele, pak je se SVOBODOU a PROSPERITOU nás všech v této republice nadobro ámen.

Pro pochopení situace, ke které došlo po roce 1989 je třeba pouze jediné - mít zájem si přečíst a zjistit pár informací a spojit si je v logický celek. Informace o lidech, kteří pracovali v Prognostickém ústavu a ovládli politickou oblast je možné se dočíst na Wikipedii (Vladimír Dlouhý, Jiří Dolejš, Karel Dyba, Tomáš Ježek, Zdeněk Hrubý, Karel Koecher, Karel Kouba, Valtr Komárek, Václav Klaus, Josef Kreuter, Jan Mládek, Miloslav Ransdorf, Jaroslav Šedivý, Zdeněk Tůma, Miloš Zeman, Jiří Mihola, Rita Klímová). Pak, podíváme-li se na stránky Petra Havlíka www.mapovani.cz, se ukáží souvislosti, vazby a propojení s prominenty z bývalých podniků zahraničního obchodu (PZO), kterým "demokratičtí politici" pomohli převzít v nekontrolované privatizaci bývalé státní podniky. Babiš, Kellner a další jsou dnes označováni, a po právu, za oligarchy. Jejich jediným cílem je ovládat více a více. Nejsou to filantropové, jejichž snahou by bylo nastavení volné a svobodné soutěže a kteří by si přáli kvalitní a spokojený život maximálního počtu občanů ČR. Ne. Jejich cílem je udržovat mezi lidmi nenávist, předkládat zástupná témata a odvádět tak pozornost od hromadění dalšího majetku a zvyšování si svého vlivu a moci.

EET je systém, který umožní nejen sledovat data, což je podstatné pro vyhodnocování si informací, ale je to především nástroj pro legální použití represivních složek státu (FÚ, celní správy, správy sociálního zabezpečení). V novodobé historii již nelze použít policii a STB jako tomu bylo za klasického komunismu. Bylo třeba vymyslet něco jiného. Zavedení elektronické evidence tržeb je pro ovládnutí dalších oblastí (trhů) ideální nástroj.

Ještě bylo potřeba odladit kvalitní PR, aby lidé EET přijali a chtěli proti podnikatelům a živnostníkům zavést. A na čem jiném PR postavit, než na staré dobré a komunisty oblíbené a osvědčené třídní nenávisti. Babiš, Dlouhý a další absolutně největší tuneláři státu jménem Česká republika, zahájili kampaň o tom, že ne oni, ale právě ti nehodní a zlí podnikatelé a živnostníci jsou těmi zloději a neplatiči daní, kvůli kterým "prostý lid" strádá nejvíce. Co na tom, že to není pravda a že největší úniky jsou úplně někde jinde. Jako vždy však odvádějí tito vyškolení komunisté zatím naprosto skvělou práci. A vzhledem k tomu, že si oligarchové nakoupily naprostou většinu mediálního prostředí, tak se jim daří perfektně manipulovat občany státu. Daří se jim ale, bohužel, manipulovat také poslance a senátory. To je vážný problém. EET je totiž opravdu klíčový zákon pro dotažení ovládnutí zbylých trhů pár lidmi. Hrozba nastolení totalitní moci a stopka rozvoje obrovského potenciálu kreativity, nápadů a umu obyvatel České republiky se velice rychle blíží.

Jedinou obranou proti spolčení bývalých komunistů, kteří čím dál více dalšími a dalšími zákony, nabíráním stovek nových úředníků a navyšováním byrokracie utahují šrouby svobody nás všech, je spojit síly proti nim také. Je bezpodmínečně nutné zahodit drobné animozity, snížit ega a začít myslet nejen antikomunisticky, demokraticky a svobodomyslně, ale především strategicky. Nekonečné diskuse a filosofování sami o sobě nic nezmění. Ještě chvilku se totiž bude pouze diskutovat, až stovky tisíc podnikatelů a živnostníků najednou zjistí, že byl v Parlamentu schválen zákon o EET a že to je asi opravdu v řiti. A v dalších třech až pěti letech budeme všichni jen sledovat, jak se přesouvá další obrovské majetky do rukou oligarchů spolčených s novým panem prezidentem Vladimírem Dlouhým a vládnoucí partičkou složenou z několika lidí rozdělených do ČSSD, ANO a KSČM.

Je to jen na nás všech. Buď pochopíme, o co šlo a komu za posledních 25 let nebo ne. A bude záležet, zda se přestanou bát novináři, redaktoři a hlavně šéfredaktoři médií (především veřejnoprávní televize a rozhlasu) a místo prostého referování o tom, co se děje, začnou svou práci dělat opravdu INVESTIGATIVNĚ. Chápu, že to není jednoduché (sám jsem vydával měsíčník ve 30000 ks vydání), ale pro zdravý budoucí vývoj společnosti je jejich kvalitní novinářská práce nyní klíčovou. Dlouhý, Babiš, Zeman, Klaus a další - to jsou totiž vyškolení profesionálové a jejich možnosti jsou věru velké. My, občané, si můžeme psát blogy pro možná několik stovek lidí, ale oni se dostanou každým rozhovorem nebo prohlášeními do všech médií a jejich slova si přečte celý národ.

Například odporné a podlé osočení pana Radomila Bábka od Vladimíra Dlouhého (článek v ECHO24 - zde), kde jej nepřímo označuje potrefenou husou, která nejvíce kejhá (rovná se - pan Bábek je jedním ze zlodějů, jako všichni drobní a malí podnikatelé) je naprosto odporným a odsouzeníhodným svinstvem a ukázkou jednání bývalých komunistů. Je to ukázka manipulace pomocí dokonalého PR. Ukázka toho, jak těžké je a bude s demagogy, jako je Dlouhý, Zeman, Klaus nebo Babiš bojovat a jak těžké bude tyto zlé, nepřející, úlisné a pouze po penězích a moci bažící lidi od moci a vlivu odstavit. Pokud se ale proti nim budou nadále stavět pouze jednotlivci a postup bude roztříštěný, pak se po dalších volbách budou znovu od ucha k uchu chechtat opět ti samí, kteří se před 25 lety dohodli na postupu, který dodnes do puntíků plní.

Petr Suda
iniciativa Listopad ještě neskončil
www.listopadjesteneskoncil.cz

iniciativa Občanské liberální hnutí
www.obcanskeliberalnihnuti.cz

Hlasujte ve finále Blogera roku

Autor: Petr Suda | čtvrtek 16.7.2015 10:55 | karma článku: 31.56 | přečteno: 2183x


Další články blogera

Petr Suda

Listopad ještě neskončil

Dlouhých 28 let uteklo od 17. listopadu 1989, noci z pátku na sobotu, kdy jsem si na Národní prožil nejhorší hodiny svého života.

6.3.2018 v 11:02 | Karma článku: 25.67 | Přečteno: 861 | Diskuse

Petr Suda

Prognostika a analytika polistopadové éry

Máme za sebou 28 let od Listopadu 89 a ani loňské parlamentní a letošní prezidentské volby nepřinesly žádnou změnu z pohledu pokračování vývoje naší země.

31.1.2018 v 13:39 | Karma článku: 19.55 | Přečteno: 669 | Diskuse

Petr Suda

Zvítězila profesionalita nad amaterismem. To je celé

Parlamentní volby 2017 a prezidentské 2018 jasně ukázaly (pokolikáté již?), že politiku nejde dělat amatérsky, na koleně a na půl plynu.

28.1.2018 v 11:52 | Karma článku: 22.02 | Přečteno: 1240 | Diskuse

Petr Suda

Když se pravdě dopátrat lze, ale není vůle

Blahopřání Duky Okamurovi je klasickým příkladem, kdy se dopátrat pravdy lze, ale z „pragmatických“ (či jakýchsi jiných) důvodů, se raději pravda nezjistí či zjistit nechce.

21.11.2017 v 13:20 | Karma článku: 11.21 | Přečteno: 676 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Martin Braun

Zeman na sjezdu KSČM

Vědí to už všichni. Miloš Zeman se rozhodl pronést zdravici na sjezdu KSČM, jako první a jediný president po roce 1989

20.4.2018 v 1:21 | Karma článku: 11.60 | Přečteno: 229 | Diskuse

Aleš Michal

Tvrdí jako Skála, nebo Konečná? Závěry X. sjezdu splníme!

Pamětníci, kteří na vlastní kůži zažili zločinnou tvář „světlých zítřků“, by mi mohli vyčítat, že sjezd komunistů dnes vlastně nikoho nezajímá. KSČM sice přišla oproti posledním volbám o víc než 300 000 hlasů, její vliv ale roste.

19.4.2018 v 20:25 | Karma článku: 10.41 | Přečteno: 265 | Diskuse

Monika Pilloni

Pozor na fantomatická přistání migrantů, přivážejí teroristy a NNO stále v akci

Nová imigrační vlna v Itálii: další Pákistánci, Bengálci a Indové na krmníku. Neziskovky neúnavně křižují moře u Libye. Šéf policie Franco Gabrielli varuje: Pozor na fantomatická přistání, přivážejí teroristy, speciálně z Tunisu.

19.4.2018 v 17:16 | Karma článku: 37.54 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Jan Ziegler

Komunisté podpořili radikální islamisty

Je to podlé vůči Izraeli, který v těchto dnech slaví sedmdesáté narozeniny. Čeští poslanci nezamítli návrh zákona, který ruší zákaz dodávek komponentů pro jadernou elektrárnu v íránském Búšehru.

19.4.2018 v 16:41 | Karma článku: 26.86 | Přečteno: 853 | Diskuse

Jan Dvořák

Další drzý chemický útok, dokonce na hlavu britského kabinetu!

Ještě ani neutichla aféra, kdy ruská tajná služba nastražila na britskou kontrašpionáž past a blamovala ji tím, že ke smrtelnému útoku na Skripalovi použila zředěný koncentrát – a teď Rusové zřejmě udeří znovu.

19.4.2018 v 14:36 | Karma článku: 30.20 | Přečteno: 1136 | Diskuse
Počet článků 74 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1466

Systémák a matematik, kterému, prosím, odpusťte chyby češtiny v textech :-).

Zakladatel iniciativy Listopad ještě neskončil  (www.listopadjesteneskoncil.cz) a spoluzakladatel iniciativy Občanské liberální hnutí (www.ObcanskeLiberalniHnuti.cz).

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.